Site-uri de joburi – varianta actualizată 2017

October 27, 2017, , 6 comentarii, 3,750 afisari

A venit momentul actualizării anuale a listei cu site-urile cu joburi, fie că este vorba de locuri de muncă pentru România, străinătate, pentru studenți sau pentru cei care doresc să caute un job doar într-un anumit domeniu.

Locuri de muncă pentru România

Bestjobs www.bestjobs.ro
BizooJobs www.bizoojobs.ro
Careerbuilder www.careerbuilder.ro
Careerjet www.careerjet.ro
Ejobs www.ejobs.ro
Finance Professionals www.financeprofessionals.ro
FindJob www.findjob.ro
FolderJobs www.folderjobs.ro
Franco Jobs www.franco-jobs.ro
Hipo www.hipo.ro
Info Munca www.infomunca.ro
Job www.job.ro
JobRapido www.ro.jobrapido.com
Job avantaj www.jobavantaj.ro
Jobsinro www.jobsinro.ro
Job rapid www.jobrapid.ro
Job Fest www.jobfest.ro
Jobs Romania www.jobsromania.ro
Locuri de muncă www.locuridemunca.ro
Mini Jobs www.mini-jobs.ro
Munca www.munca.ro
Myjob www.myjob.ro
Recrutam www.recrutam.ro
Tjobs www.tjobs.ro
Wow Job www.wowjob.ro

Descarcă toată lista aici: Site-uri de joburi PortalHR_2017

Save

Save

Save

Save

Taguri:
Comentarii (6)
  1. Ioana says:

    Multumesc frumos pentru comentariu. Nu stiam de site.

  2. Narcis says:

    Bună,

    De curând am lansat un nou site de joburi, Jobzy. Adresa este http://www.jobzy.io . 🙂

  3. razvan says:

    De curand am lansat si de http://www.fokusjobs.ro.
    Multumesc.

Adauga comentariu

Cele mai noi
Extra
  • Special

    Consultant Career Advisor

    Mai multe Trimite o intrebare

    Evenimente

    Toate evenimentele

    Calculator

    Vezi care sunt costurile angajatului si cele ale angajatorului.
    Calculator de salarii
    Oferit de bancibancomate.ro - curs valutar banci